Renginiai 

Renginiai 

KIA ORA!

MA-URI prisilietimas ir išmintis atkeliauja į Norvegiją, kur Gintarė Koziris kviečia interesantus atvykti į Alesund, Norge.

Birželio 3 dieną, „Meilės galia. Neįmanomą paversti įmanomu", MA-URI Instituto trenerė Raimonda Mažeikaitė ir MA-URI praktikė Audronė Karlaitė, Ålesund, Norvegija.


(iš kairės) Audronė ir Raimonda

Noriu pakviesti Jus į jaukų susitikimą, kuriame pasidalinsiu kaip mano gyvenime atsirado MA-URI... MA-URI® pasauliui dovanoja savigydos, savęs įgalinimo, įprasminimo mokymą. Šis mokymas remiasi senovės Polinezijos Navigatoriaus principais ir tradicijomis, kuris pritaikytas šiuolaikiniam žmogui, kad išpildyti savo paskirtį Žemėje. MA-URI turi unikalų būdą šiam tikslui pasiekti - prisilietimo meno sesijas, gyvenimo meno filosofiją bei MA-URI dvasinius šokius. Mokymas orientuotas į SAVIGYDĄ, kad visapusiškai pažinti save per kūno pojūčius: tiek savo fizinį kūną, tiek emocinį- mentalinį, tiek dvasinį. Pajausti, kas suteikia mums jėgų ir kur tas jėgas išbarstome, kaip būti nepajudinamoje harmonijoje ir savidisciplinoje, kaip atrasti drąsos būti savimi, būti veikliam, kūrybingam, mylėti ir būti mylimam… MA-URI švelnios ir labai veiksmingos priemonės stimuliuoja natūralų kūno gebėjimą gyti, atkuriant kūno ir minčių harmoniją, pasižymi stipriu antistresiniu poveikiu. Jei jaučiatės išvarginti nuolatinio streso, pasimetę, jei nebėra jėgų, sunku dirbti, koncentruoti dėmesį ar tiesiog norite savo sielą vėl išpuošti besąlygine meile – kviečiu visus susitikti birželio 3 dieną 12:00val. Ålesund‘o centre frivilligsentral‘e su mano MA-URI mokytoja Raimonda ir plačiau išgirsti apie MA-URI bei pamatyti dalinę grakščiojo prisilietimo prie kūno demonstraciją, atliekamą šokyje, prisiliečiant švelniausia kūno vieta – dilbiais. MA-URI prisilietimas – aukščiausio “pilotažo” prisilietimas, kokį tik yra kada nors man tekę išvysti gydymo sistemose, todėl visai pelnytai jis vadinamas šventu prisilietimu... Jai talkins licenzijuota MA-URI Instituto praktikuotoja Audronė Karlaitė. 

Su Meile, Gintarė

- - -

 

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI