Atgarsiai žiniasklaidoje

Atgarsiai žiniasklaidoje

 

Kviečiame skaityti MA-URI® savigydos ir savęs įgalinimo meno praktikuotojų straipsnius, interviu, pasisakymus žiniasklaidoje.

- - -

Pokalbis su Dalia Sirutyte „MA-URI Prisilietimo menas“ žurnale Natūralioji medicija 2015/7. Straipsnio autorė – Aistė Sakalauskienė. Norėdami paskaityti, spauskite ant žemiau esančių nuotraukų (1, 2 puslapiai).

MA-URI Švento prisilietimo sesiją anglų kalboje vadiname Bodywork. MA-URI® Bodywork sesijos metu kreipiamas dėmesys į žmogų kaip visumą (fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį jo kūnus) ir tai šią sistemą daro išskirtinę bei skiria nuo paprasto ‚masažo‘. ‚Masažo‘ metu didžiausias dėmesys ir rūpestis skiriamas fiziniam žmogaus kūnui, dėl to MA-URI® Švento prisilietimo sesiją apibūdinti ‚masažo‘ terminas nebevartotinas.

 

- - -

Interviu su Rūta Stankiene „Gydymas per maldą, šokį ir prisilietimą“ žurnale „Šeimos sveikata“, 2014 metų gegužės 31 dienos leidinyje. Straipsnio autorė – Meilė Jančorienė. Norėdami paskaityti spauskite ant žemiau esančių nuotraukų (1, 2, 3 puslapiai).

     

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI