Sigita Masalskienė

Sigita Masalskienė

MA-URI® PRISILIETIMO MENO SESIJOS

Sigita Masalskienė (Vilnius) 
Tel.: +370 614 30302
sigita@ma-uri.lt

 Gyvenk aistringai!

Įgyvendink didžias svajones! 

 
Sigitos prisilietimas (Nuotr.aut.J.Sabaitė)

Kia ora! – Taip sveikinasi maoriai, vietiniai Naujosios Zelandijos (NZ) gyventojai. Aš esu Sigita. Kaune įgyjau Reabilitacijos Magistro laipsnį ir tapau kineziterapeute. Mano specialybė ir atvedė mane į MA-URI® dar 2000 metais.

MA-URI® keliu pradėjau eiti norėdama padėti sau ir kitiems atrasti gyvenimo džiaugsmą, sėkmę, sveikatą. Tam teko net kelis kartus dalyvauti MA-URI® mokymuose Naujoje Zelandijoje, MA-URI® Mokytojų kursuose pradedantiesiems, asistuoti mokymuose, pereiti didžiulius asmeninius pokyčius ir taip atrasti savo širdies kelią. Mano kaip MA-URI® trenerės kelias prasidėjo 2006 metais ir truko iki 2015 metų. Šiuo metu gyvenime keliu sau naujus uždavinius, užsiimu profesionalia MA-URI praktika.

MA-URI® man – tai aistra, darbas ir gyvenimo būdas. Tam, kad galėtum padėti kitiems eiti gyvenimo kelionėje, turi kaip laivo kapitonas nuolat būti pasiruošęs pokyčiams, stebėti aplinką, matyti galimybes prisiimti atsakomybę Žmonijos ir Motinos Žemės labui.

Te būna palaimintas gyvenimo kelias, kuris atsiveria, kai mes priimame jo galimybes!

Su meile,
Sigita Masalskienė

- - -

Sigitos kvalifikaciją atlikti MA-URI® Prisilietimo meno sesijas patvirtinanti ilgalaikė (neterminuota) praktikos licensija.

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |    |  prisijungti
MA-URI