Jurga Mozūrienė

Jurga Mozūrienė

 

Sveiki. Esu Jurga. Mano MA-URI kelionė prasidėjo 2008 m. Ieškant atsakymų į savo gyvenimo klausimus teko ne kartą nuvykti iki Naujosios Zelandijos, pereiti daug mokymų ir patirti realybę transformuojančių pokyčių, išgydyti savo kūną ir širdį. Džiaugiuosis atradusi savo pašaukimą, mylimą darbą, kuriame galiu kasdien mokytis, stebėtis mažais ir dideliais gyvenimo stebuklais, galiu dalintis MA-URI mokymu su kitais, padėti žmonėms atrasti savyje jėgų išgydyti ir pamilti save.

Esu baigusi pilną MA-URI Instituto vedamą mokymo programą Lietuvoje ir Naujojoje Zelandijoje, taip pat specializuotus Mama MA-URI nėščiųjų masažo bei seminarų vedimo kūdikio besilaukiančioms poroms mokymus.

Atlieku MA-URI prisilietimo meno (angl.bodywork) sesijas, MA-URI sesijas nėsčiosioms moterims, padedu ruoštis gimdymui, vedu Mama MA-URI mokymus mamoms su mažyliais.

MA-URI praktika ir darbas su žmonėmis paskatino mane toliau gilintis į žmogaus kūno ir psichikos subtilybes. Esu įgijusi gydomojo masažo specialisto kvalifikaciją, dalyvavau gimdyvių padėjėjų - dulų mokymuose. Šiuo metu studijuoju VU ir LMTA jungtinių magistro studijų Šokio judesio terapijos programoje.

MA-URI sesijas bei kitas sveikatinimo procedūras kviečiu patirti OSHIA sveikatos studijoje, kurią įkūrėme kartu su nuostabia bičiule ir MA-URI bedrakeleive Jūrate Mačėniene. 

Su manimi galite susiekti:

Tel. +37067304557

el.p. jurgamoz@gmail.com

www.oshia.lt

www.matariki.lt

FB: Ma-uri prisilietimo menas

MA-URI sesijos video: