Raimonda Mažeikaitė

Raimonda Mažeikaitė

Lai mokymas išeinantis iš tavo lūpų
Būna tarsi pabučiavimas ištroškusioms sieloms.

Lai žodžiai eina iš burnos į burną,

O širdys užsidega meilės liepsna.
Te prisipildo visi gyvenimo,
Te nelieka nei vienas nepabučiuotas
Gyvenimą ir džiaugsmą duodančio mokymo.

– MA-URI studentė, 2009 m. –

MA-URI® – gyvenimas. Tai kelionė į save, praplečianti suvokimą, teikianti atsakymus į pagrindinius egzistencijos klausimus – kas esu, iš kur atėjau ir kur einu? Tai kelias, apsodintas džiaugsmo medžiais, leidžiantis pamatyti savo kalnų aukštumas ir slėnių gelmę. Tai kelias, kurį šventina Dangus ir Žemė, lydi Protėvių palaima link savasties, link Didžiosios Meilės, link Dievo...

MA-URI® žinios, įkvėptos senųjų Polinezijos principų ir tradicijų, pažadina kiekvieną. Jei jauti, kad esi pasiruošęs plaukti per savo ego, stereotipų, baimių vandenyną link savo Šventos širdies uosto, Esi laukiamas (-a) naujoje renkamoje MA-URI® I Modulio pradedančiųjų grupėje.

MA-URI® I Modulio mokymai PRADEDANTIESIEMS

Kviečiu į MA-URI® I Modulio mokymus pradedantiesiems. Mokymus vedu aš, Raimonda Mažeikaitė – MA-URI® Instituto trenerė, kineziterapeutėMA-URI® praktikoje esu sukaupusi 20 metų patirtį, paruošusi virš 100 MA-URI studentų.  

Reikalavimai kursų dalyviui (-ei): mokėti anglų kalbą, nevartoti svaigalų, noras mokytis.  

- - -

MA-URI® Instituto mokymo programa sudaryta iš 3 modulių. Pirmasis Modulis sudarytas iš 4 lygių (4 savaičių, išskirstytų kas savaitė pusės metų laikotarpyje). Vieno lygio kaina – 300Registracija įsigalioja sumokėjus 50€ avansinį Mokymų dalyvio mokestį, kuris atšaukus savo dalyvavimą nėra grąžinamas.

RENKAMA NAUJA 1 lygio grupė, kurios mokymai vyks nuo 2019 metų vasario mėnesio.

Šiuo metu vyksta 2018 metų I modulio grupės mokymai.  

Dėl išsamesnės informacijos ar pageidaujant dalyvauti Mokymuose kviečiu susisiekti tel.: + 370 614 060 39 arba e-paštu: raimonda@ma-uri.lt

Daugiau informacijos apie MA-URI® ir Mokymą www.ma-uri.lt bei www.ma-uri.org

Su Meile, Raimonda. 

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI