Raimonda Mažeikaitė

Raimonda Mažeikaitė

MA-URI® mokymai (I-IV lygis)

MA-URI® prisilietimo meno sesijos

Raimonda Mažeikaitė
+370 614 06039
raimonda@ma-uri.lt
www.ma-uri.lt
FB: Ma-uri Mokymas
Vilnius

Kvalifikaciją mokyti MA-URI® (I-IV lygiai, I Modulis) ir atlikti MA-URI® Prisilietimo meno sesijas patvirtinantys sertifikatas ir ilgalaikės praktikos (neterminuota) licensija pavaizduoti žemiau.

RENKAMA NAUJA PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ 1 lygio mokymams, kurie vyks 2019 metų vasario mėnesį.

 

Šiuo metu vyksta 2018 metų grupės mokymai.

- - -

Plačiau apie MA-URI® mokymo programą:

MA-URI® mokymo programa susideda iš 3 pakopų:

1 Modulis (Fizinės realybės įvaldymas). Skiriamas dėmesys fizinio kūno sustiprinimui, mokoma meistriškai suktis buities reikaluose, atrasti džiaugsmą juose. Mokoma MA-URI šventų šokių, MA-URI principų bei filosofijos, prisilietimo prie kūno technikų. Gyvenama jaukiame name su židiniu. 

Pirmo lygio trukmė – 6 dienos su nakvyne. Visi kartu gaminame valgį, tvarkomės taip pat. Pirmoje mokymų dienos pusėje mokomės MA-URI šokių, vyksta paskaitos ir meditacijos. Antrą dienos pusę mokomės prisilietimo technikų, turime laiko pokalbiams.

1 Modulį viso sudaro 4 lygiai. Pirmi trys lygiai trunka po 6 dienas (po 60 mokymo valandų), paskutinis 4 lygis – 7 dienas (66 valandas). Įvaldžius MA-URI įrankius po 4 lygio suteikiama galimybė mokytis 2 Modulio kursuose.

2 Modulio (Emocinės realybės įvaldymas) mokymai vyksta Europoje (Lietuvoje, Lenkijoje, Vengrijoje). Juos veda MA-URI® Instituto kūrėjai Katja ir Hemi Fox. Kursų trukmė 4 savaitės (2 savaitės vasaros pradžioje ir 2 savaitės rudenį). Būtina ANGLŲ kalba!

2 pakopos mokymuose drįstama pažvelgti į tamsiausias savo sielos kertes: į baimes, pyktį, neapykantą, kerštą, prievartą ir kt. ir nauju suvokimu jas išgydyti, padėkojant už patirtis ir visam laikui nusimetant iki tol nešiotas naštas. Tampama savo emocijų šeimininku.

3 Modulis vadinamas Kaitinana (Dvasinės realybės įvaldymas). 4 savaičių trukmės mokymai vyksta tik Naujoje Zelandijoje (maoriškai Aotearoa) šventuose maorių namuose Marajose. Mokymus veda Katja ir Hemi Fox. Čia dėmesys teikiamas gilesniam suvokimui, maldai, šventumui, susijungimui su Motina Žeme ir Tėvu Dangum, ir kt.

Tik po 3 Modulio mokymų suteikiama LICENCIJA dirbti savarankiškai atliekant prisilietimo meno sesijas (angl. Bodywork).

Kviečiu paskaityti naujausią lankstinuką, kur glaustai galima susipažinti su tuo, kas yra MA-URI®.

- - -

Raimondos kvalifikaciją mokyti MA-URI® (I-IV lygiai, I Modulis) ir atlikti MA-URI® Prisilietimo meno sesijas patvirtinantys sertifikatas ir licensija:

     

© Ma-uri institutas  |  Versija spausdinimui  |  e-sprendimas: awocado  |  prisijungti
MA-URI